שתפו את העמוד
 לאור

לאור אברמוב

20, פרדס חנה

דנה

לאור נכנסת לי עמוק ללב כל משפחת העגול בוכה את לכתך תהיה מלאך מאיר שם למעלה שלח הרבה כוחות לאימא מיכל

ש. מנהיים

מלאך משמיים שלא חסך נאומה בכדי לעשות טוב למעננו. יהי זכרו ברוך.

אורקה

לאור אתה הילד הגדול של השבט שלנו . לעד תחיה איתנו בלב ונשמור איתך על דויד , רוני וכל המשפחה . אתה אהוב אהוב

אריה

בן אדם מקסים, שיהיה זכרונך לברכה

איילת

לאור, קשה לכתוב עליך בלשון עבר, היתה לי הזכות לבלות איתך כראש שבט ערבה בניו ג’רזי. העדינות שלך, הרוך, והחום שפיזרת נכנסו לי ללב. תשמור עלינו מלמעלה לאור,

מיכל אזרחית

לאור, לעד נזכור 💖💖 יהי זכרך ברוך אמן 🙏. השם ינקום דמך

אורי

לאור אני לא מכירה אותך אבל אני מרגישה שאני כן, העיניים שלך הן הכי חכמות שיצא לי לראות לאחרונה, ואתה בגיל שלי, אני הולכת לשרת גם בצהל בקריה ואני אעשה את זה הכי טוב שאני יכולה כמו שאנשים פה כותבים עליך כדי להמשיך את הדרך שלך ואת האור שהפצת לעולם, אני אזכור אותך ואתה תישאר אצלי בלב כל עוד אני כאן, אוהבת.

קרן

שלום אח למוסיקה ולחיים. שתרקוד שם בשמיים, אבא ינגן רק אליך.

מיכל וניר שוחט

לאור אהוב, היכרנו אותך כשאבא הכיר את רוני. אנחנו זוכרים שאהבת לשתות "צ'אי". נישבנו בקיסמך, בשקט שלך, במבט החודר. ניפגשנו איתך בקפיצות של כמה שנים בכל פעם. לאחרונה ניפגשנו בבת המצוה של אומי. התרגשנו לראות כמה גדלת ולאיזה גובה הגעת. נראית נהדר והנה, בבת אחת זה נעצר. הלב כואב, הלב כואב הלב כואב. העולם הפסיד נשמה יפה וטהורה.

אורטל

אמן שאתה נמצא בעולם טוב יותר😥בלי רוע🙏

שולמית לוי

תנוח על משכבך בשלום, גיבור מלכות.

טל.א

יהי זכרך ברוך ונשמתך בגן העדן...תמשיך לנגן מוסיקה מלמעלה לכולנו...

בר

לאור, הייתי איתך בטירונות ליווית אותי בקורס בעובדה ואפילו שירתנו יחד בסדיר בקריה. היית כל כך חכם, שנון ומצחיק, היית אומר דברים שהייתי חושב לעצמי איך אני לא חשבתי על זה. היית גם מלא נתינה, בטירונות היית חולק את המים הקרים שלך עם כל מי שהיה צמא. כשכמעט כולם עשו עליי חרם אתה עמדת לצידי וככה אזכור אותך לעד. רצית להיות לוחם ומתת בשדה קרב.

נילי

הלב נקרע הלב בוכה.נזכור ולא נשכח

לורי

לאור ילד יקר.... נשבר הלב..נשבר התרסק!!!!

תודה על הוייב הנעים שלך

כל כך הרבה מילים ואין מילים ואין אוויר. לאור לאור לאור.

רויטל

אין ספק שחוררת חור ענק בלב כה רבים שעומדים ומחבקים את הוריך. היית במקום הנכון רק בזמן הלא נכון. אבל סיימת את חייך במקום שבו רקדת את החיים . תהא נשמתך צרורה בצרור החיים

הילה

שהמוסיקה תתנגן בך לעד היכן שלא תהיה.💜 סליחה

שימי

חייל במילואים... אני הייתי רוצה לרשום לכולם באותה מידה בדיוק כמו שאני רושם לך (בחירה אקראית). אני מצטער ומתבייש במדינה שלנו שלא ראתה את זה מגיעה, שהיינו מפולגים בשטויות ימין ושמאל, חרדים וחילוניים... אני יודע לפי העדויות שהמוות של כולם היה מפחיד ואכזר אך לפחות כולכם אחרי האירוע הזה ואם יש גן עדן אחרי הגיהינום שעברתם אני מקווה שאתם זוכים לנוח על משכבתכם בשלום.

שאול

נסיכים ונסיכות שנהפכו בין רגע למלאכים בשמיים הי'ד