שתפו את העמוד
סמל אריאל

סמל אריאל אוחנה

19, רבדים

פליקסון

זאת הייתה הלוויה הראשונה שהגעתי אליה מבלי להכיר את אריאל או מישהו מהקרובים שלו, אלא מתוך הזדהות, עקב המלחמה שנכפתה עלינו, והכרתי {מבלי להכיר} אדם מדהים שאיבדנו עם פינה חמה בליבי דרך הסיפורים של החברים והאבא היקר שלו יניב , אריאל ,תודה על מי שהייתה,,,,,

רחל

אריאל היקר לא הכרתי אותך אבל התמונה עלתה לי, גיבור . תודה שנלחמת עבורנו. תנוח על משכבך בשלום להורים היקרים תהיו חזקים

מאיה

אריאל לא הכרתי אותך, אבל החיוך שלך בתמונה מצליח לתאר לי את הקסם שבך. תודה שהגנת עלינו. נוח על משכבך בשלום. 🕯️💔 משתתפת בצער ובאבל המשפחה 💔

דייויד

גבר מקסים,גיבור ישראל קדוש. יהי זכרו ברוך.

אמא ואבא

אריאל גדל בקיבוץ רבדים מגיל שנה. בן לליאת ויניב ואח ליואב גילי ושקד. אריאל היה ילד קסם, חד וחריף, שובה לב וסוחף. צנוע עם חיוך שובבי ופני מלאך. תמיד היה מוקף באוהבים ובחברים, שצוחקים מההברקות שלו. היה עצמאי מאוד וחבר אמת לחבריו. הרגיש כשהיה למישהו קשה וידע לעזור בשעת הצורך. ידע להנהיג בחן בצניעות ובנועם. היה חרוץ ועבד בעבודות מגוונות: הדרכה בחינוך, כלבו, ברפת, מסעדנות ועוד. לאריאל היו תחביבים וכישרונות רבים: מוזיקה, טבע, מסיבות, טיפול בבעלי חיים, ספורט, בישול, תאטרון, הומור וחיקויים, שחמט ויזמות עיסקית. אריאל שיחק כדורסל לאורך השנים, והיה קפטן קבוצת שועלי צפית. קבוצת הנוער נקראת כעת "הפועל יואב צפית אריאל" לזכרו. לאריאל היתה אהבה וזוגיות ממושכת עם עמית מקיבוץ חצור. אריאל היה לוחם ונגביסט חוד בצנחנים. ב- 7.10.23 בבוקר הוקפץ במסוקים עם חבריו לגדוד מנבי מוסא שבבקעה לבארי. אריאל לחם בגבורה כ- 30 שעות. חבריו סיפרו שחיסל 8 מחבלים. יחד חילצו אזרחים רבים. ב- 8.10.23 נכנס אריאל אחרי הקצין שלו לבית משפחת בר בבארי. הקצין נפצע וניצל. אריאל נפגע מצרור כדורים שאחד מהם חדר למותנו. הוא נהרג במקום כשחיוך על שפתיו. חבריו מהקיבוץ, מצפית ומהצבא מבקרים אותנו, מחזקים אותנו, ומספרים עליו המון סיפורים מצחיקים ומעניינים. אריאל היה בן, אח, נכד, נין, אחיין, דוד וחבר אהוב. יהי זכרו ברוך.

Roni

אריאל סליחה ותודה . הלוואי שנהיה ראויים

גוני

אני אוהב אותך אח שלי אתה שומר עליי אני יודע

אורית

תודה לך מכל הלב

ענת

תודה לך!

Love, Merav

Hi I want to let you know that the Jews in America are standing strong with during this time of grief

ירדן

צעיר, חזק ואמיץ! תודה שהגנת עלינו! תנוח על משכבך גיבור 3>

חבר טוב מהשכבה

אריאל אחי קשה לחשוב שאתה כבר לא איתנו. כל כך הרבה רגעים וזכרונות שלך בראש של כולנו. אתה גיבור אמיתי כמו שתמיד היית. חבל שככה הלכת אבל אם היית בחיים היום, היית הולך בדיוק באותה דרך שהלכת בה. אוהבים, מתגעגעים וגאים מאוד להכיר ולאהוב אותך.

Rachel Littmann

Hello, I am a 12th grader at a Jewish school in New York. Though I never met your son and though I never met your son and though I live far away, I want to let you know the impact he has had on me. I am so moved by his dedication to Medinat Yisrael and Amy Israel and his ultimate sacrifice to this cause. He had the same name as my Grandfather and I know his name and his story will never be forgotten. He will always live on in us. Thought I don't live in Israel I grew with the assurance that there would always be a strong state of Israel Jews to rely on. Your sons service and sacrifice is a part of that. I hope to learn more about him and to be also be able to learn from him. I wish you only strength in this hard time and want you to know that Jewish teenagers in America know about your son's heroism and want to learn more about him. Wishing you only comfort.

מיכאל חלפון

אין נחמה על ההקרבה של גיבורנו שחרפו נפשם למעננו. שולח לכם את צערי על מות יקירכם על הגנת המולדת

אנונימי

אריאל תמיד הייתי רואה אותך בקיבוץ מה שנקרה אח של ... אבל תמיד ראיתי אצלך בעיינים צניעות כזאת יפה, נאמנות ,עוצמה מאופקת , טוב לב, ילד מהסוג הכי איכותי ...צר לי שהכרתי אותך רק כאח של... תודה על הכול אתה חסר לכולם.

שלי

אריאל היקר גיבור ישראל , באת ממשפחה מדהימה מלאת ערכים וטוב לב גדול . לא פלא שאתה מלאך כזה טוב אמיץ וגיבור שנלחם כל כולו למען האחר . תודה על האומץ שלך למען המדינה .אבדה גדולה . תנוח על משכבך בשלום . יהיי זכרך ברוך.

רחל האוז

פניך צעירים , מלאים שמחה וטוב. אתה לא איתנו, זה נוגד כל דבר. התמונה כל כך חייה, בד בבד צריכים להיפרד ממך. הורים צריכים לקבור בן, זה לא הגיוני. הכאב מפלח את הלב. השאלות שעולות , כמה הפסדנו שלא תוכל לבנות בית , ולהיות חלק מהחברה שלנו, שהיית מטיב לה ומגדל דורות נוספים. אנחנו צריכים להיות ראויים למסירותכם. נפעל למען אחדות בלתי מתפשרת בתקווה גדולה, שנידע לממש את צוואתכם. המופת שלכם תמיד יהיה מול עינינו. נוח בן של כל העם. ת.נ. צ. ב..ה

אביעד

אריאלון, מתגעגע אליך ולא מפסיק לחשוב עליך יום יום דקה דקה. לא מעכל שלא נראה אותך יותר. הכל שלך לא מפסיק להתנגן לי בראש. הייתי עושה הרבה בשביל עוד ערב איתך. איזה גיבור אתה, שמת את כולנו לפניך.. שנזכה להיות ראויים למישהו כמוך. אוהב אותך הכי בעולם, אתה איתי ובליבי לעד. דוד אביעד

משה

אריאל היקר איזה חיוך איזה עוצה יש בך ,תודה רבה לך על שהגנת על בארי שכב בשלום ונשמת תהיה צרורה בצרור החיים אצלנו לעד.

נתן קפלן

אריאל עלם חמודות עם חיוך מתוק ונשמה גדולה. תמיד הפצת אור יקרות סביבך, אווירה שמחה ואנרגיה טובה. ארץ ישראל וטובת הכלל תמיד היו לנגד עיניך. היית לוחם עז נפש ובזאת הצלת 120 מתושבי בארי. תהא נשמתך צרורה בצרור החיים.