שתפו את העמוד
רס"מ (מיל') חגי

רס"מ (מיל') חגי אבני

50, בארי

שלומי

תמיד אזכור אותך כסרס״פ הכי טוב שיכל להיות. אתה היית איש נדיר וזה כל כך אתה להילחם בגבורה על הקיבוץ שכל כל אהבת.

פירסט שרון

חגי היקר שלי שירתנו יחד בסדיר לפני 30 שנה. רק בקיץ נסענו יחד לערב של היחידה שלנו בעיר מודעין. ואמרת לי שרק בגלל שבאתי איתך נסעת לשם. תמיד אזכור את הסיפורי הצבא שלנו על כוס השמן וקרמבו. מתגעגע ותמיד תיהיה בליבי.

מיכל אזרחית

חגי, תודה לך גיבור ישראל, לעד נזכור השם יקום דמך.

סיון ויצפלד

חגי, בשנת 2002 למדנו יחד משחק מול מצלמה בבית ספר של שרון אלכסנדר בתל אביב. היית מגיע ללימודים פעם בשבוע מבארי עוד לא היית אבא אבל כבר בזוגיות עם עדי היקרה. מאז לא היינו בקשר אבל אני זוכרת את הטוב לב שלך, את החיוך, את הרצון לראות את הטוב באנשים ובחיים. בכישרון שלך לשחק, לרקוד להיכנס לכל דמות ולחוות את החוויה כמו ילד שחוקר. בטוחה שהקסם שלך עבר לחמשת הילדים שלכם שימשיכו להאיר את העולם עם האמא האהובה והגיבורה עדי שאהבת כל כך. אנחנו חייבים להמשיך את האהבה בישראל למענכם ולמען כל העולם.

איציק אללוף קיץ 97

חגי היקר. קשה ולא נתפס לכתוב עליך בלשון עבר. בזכותך נחשפתי לעולם הצלילה, עולם של יופי ושקט, היית אדם חם עם לב ענק, עוזר מבלי למצמץ וחושב על האחר.

עליזה

חגי, איש יקר ומופלא. רציתי שתדע, כשהגעתי לבארי חיפשתי את פינות החמד הפורחות שנטעת. חלקן הושחתו וחלק נשארו. כל פינה כזאת מזכירה לי אותך, את כישרונך ואת גבורתך. "נוח בשלום על משכבך", איש יחיד ומיוחד.

ג'ודי לקס

ימים מופלאים של טיול באיסלנד. של נופים מרהיבים ואנחנו עוד שומעים אותך אומר שוב ושוב – "איזה מדהים פה, אני ממש מתרגש מהנוף הזה, איזה יופי!". והחיוך הזה שלך... לא יוצא לנו מהראש. חגגנו לך שם יום הולדת 50. ישבנו שעות לדבר. ואתה, איש של מילים וסיפורים - סיפרת לנו על איך זה לגור בקיבוץ וכמה בארי הוא מקום מדהים ואיך הכרת את אשתך בריף הדולפינים ואיזו מדהימה היא, על איך שכיבית שריפות בשדות הקיבוץ מבלוני תבערה ואיך שלא נוח לך שאתה באיסלנד כשזה מתחיל שוב. וסיפרת על הילדים, איך כל אחד מהם מופלא בעינייך ואיזה מוכשרים הם, ואיך אתה תיתן הכל לילדים שלך ושהם הדבר הכי חשוב לך בעולם. ודיברנו שעות על פוליטיקה ועל איך חייבים לאחד בין הצדדים וכמה הקרע מפלג וכמה יש יותר משותף מהמפריד בין כולנו ואיזה עם מדהים יש לנו. אחרי השיחה אמרת שאתה אופטימי, שאתה מרגיש שאם נפעל לאחד בינינו – יהיה בסדר. ואני אמרתי לך שאנשים כמוך מחזקים אצלי את האמונה שיש לי בבני אדם. איש מופלא שאתה, במשך הטיול כל הקבוצה דיברה על זה שאתה האבא הכי מדהים שפגשנו, שאתה השראה. הכרנו רק 10 ימים. כמה זמן צריך להכיר מישהו, לפני שאפשר לומר שהוא היה לנו לחבר? איזה מזל שזכינו להכיר אדם מופלא שכמותך. ואיזה כאב אדיר לדעת שאינך עוד.

תמיר דרך הזית

חגי היקר.אתה פשוט תחסר ליקום .....אין מילים לתאר כמה היית אדם מיוחד ......

מיכל

חגי, תודה גיבור ישראל , לעד נזכור 💖💖 יהי זכרך ברוך אמן 🙏. השם ינקום דמך.

ענת שרף

חגי ואני הכרנו באודייפור הודו שנת 2009 כשהוא והמשפחה המדהימה טיילו להם טיול גדול ונקשרנו מייד. עברנו שם הרבה חוויות משותפות ומאז היה קשר ואני חייתי בידיעה שחגי ועדי תמיד יהיו כאן עבורי כשאצטרך, כזה קשר קארמטי ופתאום מוצאת את עצמי בהזייה, שומעת בשבת על מחבלים בבארי וברור לי שחגי היה הראשון בחוץ מולם כי זה מי שהוא היה. "היה" זה לא מילה שאני רציתי לכתוב על האעש המיוחד והיחיד הזה. אוהבת אותך יהי זכרך מהפכה כאן בארץ!

רונה

חגי. כמה עצוב. היית השותף הראשון שלי בדירת הצוללים של פעם כשהיינו צעירים וצוללים. תמיד אזכור אותך צוחק מחייך ועל חליפת צלילה. שמור עלינו מלמעלה וכולנו כאן נשמור על המשפחה היקרה שלך. יהי זכרך ברוך לעד!

רונה גניאל

היה שלום חגי יקר. כמה עצוב שהלכת. הייתי השותף הראשון שלי בדירה קטנה ומצחיקה באילת כשהיינו צעירים וצוללים. אלו היו ימים ותקופה מיוחדת ומצחיקה וכך אזכור אותך. שמח צוחק וצולל. שמור על כולנו מלמעלה וכולנו פה נשמור על משפחתך היקרה. יהי זכרך ברוך!

אושרת

תנוח על משכבך בשלום, גיבור ישראל, חיים שנגדעו באים רק בשל היותך יהודי ב2023 במדינת ישראל.

א

תודה לך איש יקר אני רואה את התמונה והלב שלי בוכה

נירית בן דור

קשה להפרד מתלמידים שלימדתי בבארי. אבל אתה חגי לא היית תלמיד ששוכחים. עלם יפה תואר, צנוע , עם לב ענק ומתוק ,יצירתי חבר טוב ועם ידי זהב. מלח הארץ . לחמת על הבית גבור ישראל אמיתי. תחסר למשפחתך ולכל מי שנגעת בו בחייך הקצרים. יהי זכרתך ברוך.

שימי

גיבור ישראל עצוב מאד נוח על משכבך

הגר

תודה על היותך איש, אדם מסור, לוחם ומגן. תודה שישב על הגבול במשך שנים. בחייך ובמותך הגנת על המדינה. יהיה זכרך ברוך, אדם יקר.

מלי

אלו שהכירו אותך זכו בך יהיה זכרך ברוך

ליאת

זוכרת את חגי כאדם שמאמין בטוב, יצירתי ובעל נפש של אמן.. עצוב כל כך.. :-( תנחומים למשפחה נוח על משכבך בשלום

נילי

גיבור ישראל! נזכור ולא נשכח.