שתפו את העמוד
 רינת

רינת אבן

44, בארי

עמית

קסם שכמותך! לא נשכח ולא נסלח. אנחנו חייבים להיות ראויים לכם.

עדי

רינת היקרה, לא הכרתי אותך, מצטערת וכואבת את לכתך כל כך עצוב.. תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים

איה

לא הכרתי אותך.כואבת מאוד את האסון שקרה לך ולמשפחתך.מצטערת שלא הייתם מוגנים במקום שאמור היה להיות המבצר שלכם.יהי זכרך ברוך

ע.

לא הכרתי אתכם , אבל אזכור אותך ואת המשפחה היפה שלך לעד. קשה לעכל שעברתם אסון כזה. אתם בשר מבשרנו. איך הגענו לכזה מצב? הכאב לא נתפס. לא נתפס.

תמי עטיה

אין מילים מול מה שעברתם. יהי זכרך ברוך

שי

חושב שעכשיו קראתי לראשונה את סיפורכם, ואני מזועזע שוב. אני כלכך כועס על המדינה שלנו, על ההפקרות הזו. יהי זכרכם ברוך. זה כלכך מרגיז.. פשוט הפקירו אתכם.

מיכל

רינת בתמונה את נראית אור גדול שמאיר , לא מכירה אותך ומרגישה בושה גדולה שהמדינה לא שמרה עליך ועל המשפ היפה שלך כמו על כל הנרצחים האחרים את אבידה גדולה לעולם ועזרת להרבה אנשים נוחי על משכבך בשלום💔💔🩵🩵

נעמי

רינת יקרה ואהובה מילים לא יספרו את עומק הכאב …… הלב שבור .💔 מנוחתך עדן עם המלאכים ושתמיד תמשיכי לחייך בגן העדן.

אלה

רינת יקרה, חברה טובה ואהובה, יהי זכרך ברוך.

יפה

רינת היקרה, לא הכרנו, הלב כואב כל כך עצוב .

גולדי גולדנברג

רינת היקרה, לא הכרתיך. אני צופה במשפחתך היפה שנרצחה בידי שפלים וליבי דואב כל כך על משפחה שנגדעה באחת. נזכרכם לנצח נצחים. נוחו על משכבכם. בגן עדן תהא מנוחתכם. 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

ליה

It hurts my heart to see so many innocent lives lost, I pray for healing of pain and loss for your family and friends.

מיקי

יהי זכרך ברוך אדם טהור שאת

רחל האוז

יופייך משווה לך את תכונתייך הבולטות דרכו. חוכמה, חמלה , נתינה, ואהבת הזולת. כל כך עצוב שכמוך נלקחים מאיתנו. אנחנו רוצים שתישארו איתנו, כי אתם מאירים לנו את הדרך, ומראים לנו את העולם הטוב. אוהבת אותך כואבת אל לכתך ושאר בני משפחתך. נשמתכם תהיה צרורה בצרור החיים, בגןעדן תהיה מנוחתכם

עדי

רינתי, הכרתי אותך לקצת זמן, אבל את תמיד היית בן אדם כל כך טוב. פגשתי אותך המרכז לבריאות הנפש, היית העובדת הסוציאלית שלי. כל פעם שנכנסת למחלקה היית מלאת אושר ושמחה, תמיד עם הגולגול והחצאית שלך, כל כך יפה. את היית כמו מודל לחיקוי, דמות בוגרת שגורמת לי להרגיש בטוחה. אני לא אשכח אותך, את איך שדיברנו במשרד שלך על איזה קעקועים אני אעשה את העתיד. לא נתפס שהלך, ולא יהיה נתפס אף פעם. תודה על הכל רינתי. אני מודה לך על הכל.

זיו

רינת , מצטער שלא עשינו בשבילכם הכל כדי להציל אתכם... מצטער שנרצחת שאת מאוכזבת, המומה מחוסר האונים ומחוסר הסיוע. מצטער שהלכת יחד עם חן ו2 הגדולים שלך... הקטנים שלך בידיים הכי טובות שיש, מקבלים תמיכה אדירה מקהילה שלמה. מצטער שלא הכרנו יותר, ושהקשר היה לא טוב בצד הזה של המשפחה, נשמע שהיית אישה חד פעמית. יהי זכרך ברוך בת דודה , ממני הבן דוד הכי קטן במשפחה.

יוסי אדיב

מצטער שלא הגענו בזמן . סליחה

רחל, חיפה

אישה יפה ונראית מקסימה: נבונה ונחמדה. יהי זיכרה ברוך. הייתי רוצה להיות חברה שלה. אם יש גן עדן את שם

ט

הלב מסרב לעכל. כמה אור וטוב, נתינה אינסופית בענווה גדולה. תמיד זמינה לחבק, לשמוע, לייעץ ולעזור. תודה על הזכות לפגוש, לעבוד איתך וללמוד ממך. לא נשכח אותך רינת.

עליזה

בתפילת "אנא בכוח", הפסוק השני הוא: "קבל רינת עמך, שגבנו טהרינו נורא". אני קוראת את התפילה ונזכרת בך ובמשפחה המופלאה שלך. רציתי שתדעי רינתי היקרה, כולם איתנו כאן במלון וילדיך המקסימים, מוגנים עטופים ואהובים בכל רגע. " כאן מבארי שבים המלח אוהבים אותך כולם. נוחי יקרה בשלום על משכבך.