שתפו את העמוד
טוראי נועם

טוראי נועם אברמוביץ

19, גבעת ברנר

משה כהן

נוחי על מישכבך בשלום מקומך בגן עדן

מאיר סופר, קונקטיקט ארה"ב.

הלב כואב ודואב ומסרב לקבל את רוע הגזירה. איזו חיוניות קורנת מבעד חיוכך הכובש, איזו אבידה חסרת היגיון צועקת לאוויר העולם. נוחי על משכבך בשלום מלאכית נועה. השם ייקום דמך 🙏. מאחל מעומק ליבי לבל תדע משפחתך עוד צער. תנוחמו משמיים אמן!

איציק

פני מלאך. יחידת סגולה. קשה לעכל. נוחי על משכבך בשלום. איציק

אילן זכריה

את נועם לא הכרתי אישית , אבל די בצפייה בתמונה כדי להבין שהאנושות הפסידה אישה טהורה ,מבריקה כשרונית עם לב זהב . איך אפשר בכלל לפגוע באדם כזה ? נועם השם ינקום דמך . נוחי על משכבך בשלום . עם ישראל כולו אוהב אותך וינציח את זכרך לעד . יהי זכרך ברוך .

סיגל

נועם - רק מלהתבונן בתמונה זה להבין איזה בן אדם נעים וחביב את היית ואיזה הפסד לכולנו, נוחי על משכבך

קרולינה

כנראה כמו שהיית בחייך, מלאת אור , כך נפעמתי מתמונתך, תמונה אחת מלאת אור ואנרגיה טובה. עצוב כל כך , ואבדה ענקית לכל סוביבך שמרגישים בחסרונך. יהי זכרך ברוך !

מיכל

כמה יופי, כמה עצוב, שהורייך ואהובייך לא ידעו עוד צער.

דפנה

יהיה זכרך ברוך, ילדה יפה, פני מלאך, השם ינקום דמך, נוחי בגן עדן עליון ,כואב הלב על לכתך בטרם עת לא מכירה אותך אבל כל כולנו משפחה אחת עצוב מאוד בלב.

שירי

אני מתגעגת אלייך ואני בכלל לא מכירה אותך יהיה זכרך ברוך

לאה

חיוך מהפנט

יניב

החיוך המקסים ,צעירה יפה וגיבורת ישראל נוחי על משכבך בשלום השם ינקום דמך

ר. מחיפה

נועם את מקסימה. מקווה שאת בשלווה עכשיו. הלוואי והכרתי אותך.

רוני

נועם היפיפה והמבריקה, חברתה הטובה של בתי, היתה חלק בלתי נפרד מחייה של בתי וחסרה בכל יום שעובר יותר ויותר. קשה להאמין עד כמה העולם, הפסיד עם לכתה, בטרם עת ובאופן כל כך אכזרי ומקומם. אלבום התמונות של נועם חושף נערה כל כך שמחה, חברותית מלאת חיים ויופי. שהחיים עוד לפניה והיא מוכנה להתסער על עליהם, בכל הכוח והיכולות המופלאות שלה להזזת הרים. בשישי האחרון ביקרת אצלנו בבית ודברנו בין היתר על הצבא וגם על דברים קטנים ואגביים -בגדים ורודים תואמים, סלסלות למקלחת ומקום הבילוי אליו אתן יוצאות שלושתכן. לו ידעתי שזאת תיהיה הפעם האחרונה שאראה אותך. הייתי חוסמת את דלת היציאה ולא נותנת לך לעזוב. נועם תמיד תיהיי חלק מאיתנו.♥️

Astrid Selka

יפתי, מבלי להכיר רואה את כל הטוב שמבפנים יוצאה לעולם, מאיר פניך ומאיר מי שמולך. עכשיו תור של כל מי שהכיר אותך, לספר אליך ולקחת את האור שלך כמו לפיד ליד לדרך החיים.

עינת

אינני מכירה אותך אישית, אבל אני נכנסת להכיר את הנרצחים , לקרוא עליהם כדי להנציחם בליבי. וקשה להתעלם מהחיוך שלך... הבנתי שהיית אדם חייכן ומיוחדת מאד. לא נתפס שככה נלקחו חייכן,, צעירות כלכך ומסורות. אני אישית וכל עם ישראל לא נרגע עד שיוסבר לנו איך דבר כזה קרה. נוחי בשלום על משכבך. את בליבנו.

איציק

הלב כואב. נוחי בשלום על משכבך. אין ספק שמלאכית כזאת הגיעה לגן עדן. יהי זכרה ברוך.

בועז

גיבורה. מגינת ישראל. דמעות בעיניים

מיכל

ממש עצוב, כואב הלב

טל

יהי זכרה ברוך

פיני

אוהב אותך