שתפו את העמוד
 עודד

עודד אברג'ל

26, מרכז שפירא

עליזה אפשטיין

עודד היקר, היית בעל הבית שלי בדירה ששכרתי באפרת במשך שנתיים. היית עדין נפש, מתחשב, מרגיע ועוזר ולעולם לא כעסת עלינו השוכרים שלך גם כשלא היינו הכי קלים...ממש הרגשנו את האכפתיות שלך וההתחשבות מעל ומעבר...היית אדם מיוחד ורגיש. כל-כך עצוב וכואב שנלקחת מהעולם בגיל כל-כך צעיר. תנחומינו לכל משפחתך, כואבים יחד איתכם.

ג'וליאן אברג'ל

תנחומיי הכנים למשפחה והחברים. יהי זכרו ברוך ומנוחתו עדן.

אני

עודד אוהב אותך אח יקר, נזכור ונמשיך את האהבה שלך, את החסדים שלך ואת החיוך היפה שלך

עם ישראל חי -עד הנצחון

עודד היקר !! כל כך הרבה כאב רק מלראות את זיו פניך את האור שיוצא ממך איש של כבוד ואמת שנרתם כל הזמן לעזרה לא משנה מי אתה ומאיפה אתה בא תמיד שם בשביל כולם גם ברגעים האחרונים שלך נסית לתת מענה למי שרק היה אפשר ולהציל עוד נפשות שהיו לצידך ככ הרבה טוב לימדת אותנו . תהא נשמתך צרורה בצרור החיים

יונתן

עודד, יהי זכרך ברוך.

ציפי בר לוי

עודד היקר אומנם אנחנו לא מכירים אבל עכשיו כולם מכירים אותך יהי זכרך ברוך😩

מורן

עודד הנסיך הטהור עם החיוך, העיניים הטובות והאגוזים בכיס. כמה קיוויתי שימצאו אותך חי. לא אשכח אותך לעולם. מתפללת שאתה במקום טוב.

דניאל

אחי היקר הכרתי אותך בצבא ונהיית לי אח וחבר לחיים תנוח על משכבך בשלום חבר ותשמור עלינו מלמעלה

נטע בן גל

עודד, כמה אור היה בך וכמה אור הותרת. דע לך שאורך לעולם לא יכבה...

יוסף

זכרו בלב כולנו לעד

אני

עודד היקר - הלב מסרב להאמין - כמה כאב

אושרת

חיוך טהור שנגדע, רק בשל ניותך יהודי. תהי מנוחתך עדן

ערן

רואים שאתה אדם טוב. תשמור עלינו מלמעלה

נילי

נזכור אותך תמיד

נעמה כהן (אברג'ל)

עודד אחי הקטן שהוא בעצם הכי גדול בבית. עודד היה ילד של אור, כריזמה בשפע אח וחבר אמת. אהב את החיים והכי את האחיינים... ב7.10 הלך עם חבריו הטובים לחגוג אהבה ושמחה במסיבת נובה ונורה למוות עי מחבלים. גם בשעתו אנחנו יודעים שהוא כיוון את חבריו בכדי להנצל מהתופת . אפילו במותו עזר לבחורה שלא הכיר להנצל עודד מת כגיבור!!! אח אהוב , נתגעגע אליך מאוד במותך ציווית לנו חיים, בשבילך ננצח!!!

יעל ויואל בן טולילה

עודדי, אחיין מתוק עם חיוך שובה לב, הוספת שמחה וחיוך בכל מקום שאליו הגעת, לא צריך לבקש עזרה ואתה כבר מתייצב מוכן לעשייה. נזכור אותך תמיד, ילד יפה לנצח. אוהבים ומתגעגעים מאוד, הדודים מהכפר.

דורי איבגי

החיוך של חצי מנת פלאפל על הפנים החיוך הכי יפה בעולם חיוך עם עיניים טובות אשר מתכווצות יחד עם החיוך המתארך על הפנים עודדי עם החיוך המרפא עם הקלילות והאותנטיות הנפש החופשייה אדם של נתינה היית מלאך בעודך בחיים המלאך השומר שלי

יונתן ידעי

בן אדם של עשייה, היה עושה הכל למען האחר וכמובן עם חיוך

שלומי

אתה הגיבור שלי ושל כל עם ישראל. יהי נשמתך בגן עדן.