שתפו את העמוד
 איוון

איוון איירמנדי סיזר

46, כיסופים

יונתן

לא נשכח אותך

אורית

מצטערת ועצוב שאתה לא פה

איילת

איוון יקר שלנו, אתה בחור יפה כל כך צעיר ומלא אנרגיה בעיניים. אני יודעת שבאת מספרד ומצטערת על כאב המשפחה שלך. אני מביטה בך ומרגישה כמו אמא שלך ברגע זה. ילד יקר, גדול אמנם, אבל ילד של אמא שבוכה עכשיו, סליחה שבגלל שלא ידענו לשמור על הגבולות שלנו ואתה שילמת בחיים שלך. בן אהוב שהלך ולא חזר

תרזה

איבן, מספרד חיכינו שתחזור הביתה. זה היה קורע לב לשמוע על המוות הנורא שלך ושל אשתך היקרה. תנוח על משכבך בשלום.

ציון

איוון היקר , לא הכרתי אותך , לא הכרתי גם את 1400 הנרצחים והנופלים של ה 7 באוקטובר , אך השימוש הרווח במספר הכולל הזה של 1400 עושה עוול לך ולכל האחרים שכל אחד מכם או מכן , חי חיים מלאים ועמד בפני עצמו . היו לך חיים משלך , מעשים טובים, בני משפחה ,חברים טובים, אהבות חלומות ותקוות שנמחו ברגע אחד על ידי בני בליעל ! אני מבקש ממך ומשפחתך סליחה שהייתי יחד עם כולם עיוורים חירשים ונהנתנים והתעלמנו מהאסון הבא עלינו . אני נשבע שאפעל בכל ליבי לפעול לשיקום העם והמדינה כדי שמותך לא יהיה לשווא!

אפיק

איוון חבר יקר, נהגתי לקרוא לך בוס, מבחינתי היה לי את הכבוד לעבוד איתך ולהיות שותף שלך. מהפרוייקטים הגדולים ועד לדקויות ניקיון הכי קטנות, גם כשהתמרמרנו ביחד על העבודה נשארת לעבוד עם חיוך ענק, היית חבר לעבודה ונשארת חבר לחיים, לא אשכח אותך לעולם, אוהב ומתגעגע.

שי

נוח על משכבך בשלום.

אורטל

מקווה שאתה נמצא בעולם טוב יותר😥🙏

נילי

הלב בוכה. לא נשכח ולא נסלח.

אור

כואב הלב. נזכור אותך לעד. סליחה.