שתפו את העמוד
סמ"ר תומר יעקב

סמ"ר תומר יעקב אחימס

20, להבים

א.ב.

בזכותך אנחנו חיים פה. זו לא קלישאה. בזכותך ובזכות הרוגי ופצועי צה"ל. לא שוכחים לרגע. גופתך חטופה, אבל נשמתך בטוח במקום גבוה מאד ליד כסא הכבוד. תודה, גיבור.

מהחטיבה שלך

תומאס, הכל אצלך היה מושלם, החוויות שלנו יחד תמיד ישארו בלב נפלת כגיבור והצלת קיבוץ שלם ועל כך שמך ראוי לזכרון מתגעגעת אליך יהי זכרך ברוך ילד ❤️

אלון

תומר היקר אתה תותח אני לא מכיר אותך רואים איזה אמיץ אתה אני יודע שנלחמת כמו אריה לשמור על עם ישראל מנוחה מהשמיים תומר עם ישראל אוהב אותך מנוחה מהשמיים .

יוסי

אני מרגיש כאילו איבדתי את אח שלי, באיזה קור רוח תוך כדי קרב קשה טיפלת במח"ט הפצוע וגם נילחמת בנחישות, תמיד נזכור את גבורתך, תנחומי למשפחה היקרה.

לימור

גיבור ישראל, תודה לך. יהי זכרך ברוך

הודיה כהן

חייל אהוב תודה ששמרת עלינו תהי נשמתך צרורה ותהיה עם המלאכים הטובים בשמיים יהי זכרך ברוך השם יקום דמך

ענת

תודה לך תומר

ירדן

גיבור ישראל! תודה שהגנת עלינו בגופך. תנוח על משכבך בשלום

ירון

מבלי להכיר אישית את תומר, אי אפשר שלא לכאוב את אובדנו של בחור צעיר, מרשים, יפה תואר. יהי זיכרך ברוך תומר יקר - אני אזכור אותך לעד גם מבלי להכיר אותך. תנחומיי למשפחה.

טל

תומר היקר, אנחנו בני אותו הישוב אבל אני לא מכירה אותך. התמונות היפות שלך ממשיכות ללוות אותי. נראה שהיית עלם חמודות שרק התחיל את החיים. תודה על הגבורה והאומץ. תודה שמסרת את החיים כדי להגן עלינו. נשתדל להיות ראויים לך.

מיכל

העינים היפות שלך ישארו תמיד בלבי. למרות שראיתי אותך מספר פעמים ספורות מבטיחה לא לשכוח אותך. תודה על האומץ על הלחימה ועל הגבורה שלך.

אנונימית

יהי זיכרך ברוך תומר

אפרת

גיבור ישראל איזה עיניים טובות!! הלב נקרע ת.נ.צ.ב.ה

mgbs

תומר אחימס קיריל ברודסקי והמח"ט אסף חממי שלושה גיבורי ישראל שנפלו כשהגנו בגופם על קיבוץ נירים מול עשרות מחבלים בשבת השחורה. נוחו בשלום על משכבכם. פניכם היפות שיישארו צעירות לנצח חקוקות בליבי לעד.

רחל האוז

היית קרוב לאלוף משנה חממי. שניכם יחד עם קיריל, פגשתם בין הראשונים את האוייב. אתם הייתם בין הלוחמים הראשונים שעיכבתם אותם, ושילמתם בחייכם. איזה צער עמוק על אובדן בנים יקרים , שהמדינה איבדה, והעם נשאר יתום מכם. אתם אלה שנותנים לנו את הכוח להמשיך כי האמנתם בעם הזה, לפניכם היתה המטרה להשמיד את האוייב , ולאפשר לנו חיים. רק צדיקים ויישרי דרך , יודעים לסגל לעצמם תכונות של נתינה והקרבה. נשמתכם ממשיכה לחיות. אנחנו נעשה הכל כדי להיות ראויים לכם.ת.נ.צ.ב.ה

שרה

תהא נשמתך צרורה בצרור החיים

בכר יעקב

אני בטוח שנשמתך היתה טהורה כמו סבך צלבון זל' וסבתא לועיזה ובני משפחתך וקרובך יהיה זכרך ברוך אמן

יוסי גזית

עצוב מאוד שמשפחתך לא תדע עוד צער נכנסת ללבבות

אני

יהי זכרו ברוך

מרים

היית החייל שלי, החטוף עליו התפללתי... קיבלתי את שמך לתפילה אבל כנראה שבאותו זמן כבר לא היית בין החיים. לילה שלם בכיתי ששמעתי שנהרגת. מתפללת שטוב לך שם למעלה, שאתה במקום טוב, קדוש וטהור. יהי זכרך ברוך.